Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Vrh D

* 3.6.2015

Corince se narodily tři holčičky a jeden kluk. 

Otec: Aragon My Smiling Suncoat
Matka: Corin Kyjská Zahrada


Fotky z domova uvidíte po rozkliknutí jména :)

DAG, DAISY, DOLLY a DORIN pod Bošovskou Tvrzí

 Povídání a galerie malých štěňátek níže ↓↓↓


Dobrý den,
tady se hlásí naposledy od maminky Corinky Dag, Daisy, Dolly a Dorin. 

Už jsme víc jak týden, někteří už čtrnáct dní v novém domově. Tak posíláme nějaké fotky ještě z bývalého domova, od maminky Corinky a už i fotky z nového domova. Bývalá panička nám vybrala moc hodné páníčky. Možná se i někteří uvidíme třeba taky na nějaké výstavě, nebo na bonitaci. A rozhodně se za námi přijede maminka s paničkou podívat, jak se nám daří. A naši páníčci občas pošlou nějakou fotku mamince, aby neměla o nás starost. 

Tak zatím pa, pa.
Dag, Daisy, Dolly a Dorin.

Některé fotky již z nových domovů ... :)

Poslední fotky z rodného domova ....

... návštěva ...

Daisynka s novými páníčky, kteří se přijeli podívat. Děkujeme za milou návštěvu :).....................................................

6 týdnů

Haló, haló. Zase se hlásíme po delší odmlce. Dnes už máme šest týdnů a už pro nás není skoro nic nemožné. Bez problémů prolízáme "lítacím okénkem" dovnitř i ven. Čůrat a to druhé už jsme se naučili sami vykonávat venku, většinou na trávníku. Někdy se tedy stane, že to až tam nezvládnem donést. Už papáme masíčko s rýží, nebo těstovinami. Panička nám slibuje, že dostaneme i ovesné vločky a zeleninku. Už chroupeme i granulky. Ty nám moc chutnají, hlavně když je můžeme ukrást mamince. Ale mlíčko od maminky je stejně nejlepší. Taky se umíme parádně poprát. Vypadá to jako doopravdy, až nás maminka musí uklidňovat. Štěkat a vrčet taky umíme. Byla nás navštívit babička Cessynka a teta Ambra. Ale ty se nám moc nelíbily, s maminkou si hrály a vyváděly a na nás jen vrčely. Hlavně, když jsme od nich chtěli taky trošku mlíčka. Taky už za náma byli podívat budoucí páničci. Všichni slibovali, že se budou o nás vzorně starat a že nás budou mít moc rádi.
Tak zdravíme, snad se ještě ozveme, než se rozprchnem do světa. Dag, Daisy, Dolly a Dorin.
.....................................................

17 dní

Vážíme 950 g až 1050 g. Od středy koukáme na svět a taky se snažíme postavit na vlastní nožičky. Některým nám to jde líp, pro některé, co vážíme o trošku víc, je to těžší. Ta nejmenší z nás je samozřejmě nejšikovnější. Už si to trajdá po bedně a dělá průzkumnici. Některé radši jen koukáme, kdeže máme to mlíčko. A taky se některým z nás už podaří napodobit zavrčení, nebo vyloudit zvuk jako štěknutí. A taky nám začínají černat pomalu pacinky. Včera nám dali do tlamičky cosi žlutého protivného, prý proto, abychom neměli červíky. No co se dá s těma lidičkama dělat. 
Tak se mějte krásně a my zase o sobě dáme vědět. Zdravíme. Dag, Dolly, Dorin a Daisy a mamina Corinka.....................................................

7 dní

.....................................................

1 den

 

OTEC:

ARAGON My Smiling Suncoat. Je mu šest roků, je to Světový vítěz, Evropský vítěz, Interschampion a mnoho dalších ocenění. Je to milý, pohodový pes, miluje děti a také sportovně velmi úspěšný, hlavně v agility.

Svatba: