Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Vrh E

 * 9.5.2017

Corince se narodila jedna holčička a tři kluci.

Otec: Camillo Hof Sommerberg
Matka: Corin Kyjská Zahrada

Fotky z domova uvidíte po rozkliknutí jména :)

EBBI, EDDY, EGON, ERWIN

Povídání a galerie malých štěňátek níže ↓↓↓

Tak štěňátka už jsou všechna v novém domově. Přeji jim, aby se jim u nových majitelů dařilo dobře. A aby Eddy, Erwin, Ebbi a Egon dělali novým majitelům jen samou radost a potěšení. Posíláme ještě pár fotek na rozloučenou.

Zdraví maminka Corin s paničkou.


Haló, haló. Hlásíme se po delší odmlce. A už taky asi naposled od maminky. V pátek nás trošku potrápili a tetovali nás a taky máme první očkování za sebou. Pěkně řádíme a trápíme maminku. Ale ona nás hned pěkně srovná. Panička nám dala nové hračky, prý abychom je trošku ožužlali a zanechali na nich pachy po sourozencích a mamince. Každý dostaneme jednu domů, aby nám nebylo v novém domově smutno. Už se moc těšíme na nové páníčky. Ale asi nám bude smutno po mamince a sourozencích. A taky po současné paničce. A hlavně paničce po nás. Byly nás navšívit Daisy a Dolly, což jsou naše poloviční sestry z vrhu D. Maminka je až přímo k nám nepustila, hlídala si nás ostražitě. Ale i tak jsme se stihli oňuchat. Jsou z nich pěkný slečny. Dolly získala v Brně na Intercanisu tituly: V1, CAC, CACIB a BOB. Gratulujeme jí.
Tak tedy ještě pár dní a budeme se stěhovat.

Zdravíme ještě od maminky Corinky EBBI, EDDY, EGON a ERWIN

Přejeme všem dobrý den.
Dnes máme 13. června a máme právě 5. týdnů. Trošku jsme povyrostli: EDDY váží 2 050g, EGON 2450g, EBBI 2 400g a ERWIN už má 2 500g. To jsme pašáci co? Už taky vůbec nejsme v porodní pelíšku, ustlali jsme si různě pod topením nebo za pračkou na kachlíkách, kde nás to pěkně chladí. A je to pěkná schovka, nemůže tam na nás maminka. A taky chodíme ven sami prolízacím okénkem. Už taky někteří chodíme dělat svou potřebu pěkně ven, někdy až na trávník. Za chvíli se to naučíme všichni. Kromě masíčka baštíme taky namočené granulky, ty nám moc chutnají.

Z Bošovic zdraví EDDY, EGON, EBBI a ERWIN.

Haló, haló,
tady se hlásí po delší odmlce EBBI, EDDY, EGON a ERWIN. Zítra máme již čtyři týdny. Už si to pěkně " štrádujeme" po dvoře, když nás panička vydělá z toho našeho pelíšku. Ale už se pokoušíme vylézt sami. Ještě kousíček a povede se. Jinak už baštíme jogurt s rýží a masíčko. To nám tedy chutná daleko víc. A už se umíme pěkně prát. Ale samozřejmě jen tak pro zábavu. Chvíli vyvádíme a pak najednou odpadneme, tak nás panička odnese pěkně do pelíšku. Maminka jí vydatně pomáhá, aspoň nás postrkuje. A taky jsme trošku přibrali. EBBI váží 1750g, EDDY 1550g, EGON 1800g a ERWIN 1750g. Tak to vidíte jak nám chutná. 
A už se nám chce zase spinkat. Tak se mějte a zase někdy napíšeme.

Zdraví EBBI, EDDY, EGON a ERWIN s maminkou a celou lidskou smečkou.

Haló, haló.
Po týdnu se opět hlásí EBBI, EDDY, EGON, ERWIN. Toto letí. Tak dnes 23. května máme už čtrnáct dní. Vážíme 1 000g, 750 g, 980g a 950 g. Dnes už se nám taky podařilo všem čtyřem otevřít očka a spatřit ten Boží svět. Ale tedy žádný zázrak. Vidíme jen čtyři stěny bedny, maminku a sourozence. Taky na nás občas jukne panička a pořád nás váží a cvičí s náma a ňuchňá nás. A taky maminka už to nemůže vydržet a pořád do nás strká a chce si s náma hrát. Ale už to nebude dlouho trvat a přelezeme bednu a budeme prozkoumávat okolí. Eddy už začal bráškovi žužlat ouško. Čumáčky máme už skoro černé. Na pacinkách už se taky pomalu objevují černé tečky. A EBBINKA jako správná krasavice má na bříšku znaménko. 
Tak tedy se mějte a za týden se zase přihlásíme. Zdravíme od maminky Corinky.

Haló, haló. 
Toto utíká. Dnes 16. května máme právě týden. Máme moc práce. Pořád jen baštíme a spinkáme. Maminka má co dělat, aby nás pořádně nakrmila a promasírovala bříška. Však už taky pěkně přibíráme. Ebbi, Egon a Erwin máme už 550 g, jen Eddy, který měl při narození o něco méně, tak má zatím 420 g. Ale on to určitě dožene a bude z nás nejšikovnější. Nosánky nám pomalu tmavnou a škvírky co máme místo očí, se pomalu otvírají. Co nevidět spatříme svět. 
Mějte se pěkně a my se zase ozveme. Posíláme nějaké foto.

Zdravíme od maminky Corinky.